Tutaj może być wizytówka Twojej firmy!

Grand "B"

Domy w cenie mieszkań !!! Pierwsze inteligentne osiedle!!!!

GRAND B developer z wieloletnim doświadczeniem ma Państwu do zaoferowania inteligentne domy z ogrodem w dogodnej lokalizacji - Słupno:
- o powierzchni 109,8 m2- dwupoziomowe !
Z praktycznym podziałem na dwie strefy, dzienna i gościnną (dolny poziom) oraz prywatną (na górze). W części dziennej znajduje się salon z kuchnią i kominkiem , z wyjściem na przestronny taras, a także sypialnią z garderobą i łazienką. Na drugim poziomie są trzy sypialnie oraz łazienka i taras.
Uwaga ! W specjalnej cenie : 335 tys. zł
- o powierzchni 81,4 m2 - parterowe
Centralną część stanowi salon z kominkiem i jadalnią, kuchnia, dwa pokoje i łazienka. Z salonu jest bezpośrednie wyjście na taras i ogród.
Uwaga! W specjalnej cenie : 285 tys. zł
W podanej cenie jest indywidualny ogrodzony ogródek, miejsce postojowe przed budynkiem oraz indywidualnie zaprojektowany system inteligentnych rozwiązań dla domu – możesz go obsługiwać za pomocą telefonu komórkowego np. z pracy.
Jeśli zawsze marzyłeś żeby mieszkać na nowoczesnym, monitorowanym osiedlu, w sąsiedztwie lasu i pięknych zielonych terenów, a jednocześnie korzystać z zalet nowoczesnej technologii - Osiedle Ptasia Polana jest właściwym wyborem. Zapraszamy do oglądania.
Lokalizacja inwestycji umożliwia dogodny dojazd trasą Warszawską oraz przez Borowiczki. Ptasiapolana.pl
W razie pytań proszę o kontakt 512-599-800 Michał Kropielnicki lub 512-614-613 Kornelia Biernat

Tutaj może być wizytówka Twojej firmy!

Ta fraza jest wysoko wypromowana w wyszukiwarkach internetowych i może reklamować usługi Twojej firmy. Jeżeli chcesz znaleźć się w tym miejscu zadzwoń lub napisz do nas!

788 888 494

handlowy@kalejdoskopfirm.eu

Nasza oferta

kalejdoskopfirm skuteczna reklama w internecie

Tu może być wizytówka Twojej firmy!

788 888 494