O nas

Kalejdoskop Firm został powołany w 2013 roku w oparciu o nasze wieloletnie doświadczenie w branży reklamy internetowej, jako odzew na potrzeby rynku oraz zdobyte zaufanie wielu Przedsiębiorców różnych branż, którzy chcąc podnosić swoją konkurencyjność firm za pomocą naszego serwisu efektywnie docierają do milionów potencjalnych odbiorców.


Jesteśmy jedną z najlepszych firm w Polsce zajmujących się niezależnym doradztwem w zakresie promowania towarów i usług naszych Klientów w wyszukiwarkach internetowych która pozwoli Państwa firmie zaprezentować produkty lub usługi większej liczbie osób, przy niskim nakładzie finansowym.


Jesteśmy jedyną spośród firm doradczych, która ofertę uzupełnia o projektowanie, poprawianie i uzupełnianie stron www oraz prowadzenie kampanii AdWords.


Kalejdoskop Firm wykorzystuje doświadczenie zdobyte przy realizacji wielkich projektów o charakterze krajowym oraz międzynarodowym realizowanych przez oraz na rzecz wiodących firm na rynku. Dzięki temu, potrafimy zidentyfikować niezaspokojone potrzeby biznesowe rynku, a nasze produkty mają charakter nowatorski i innowacyjny.


Specjalizujemy się w zagadnieniach związanych z rynkiem SEM/SEO, w szczególności w projektach związanych z promowaniem przy najniższym nakładzie finansowym wszelkich produktów i usług oferowanych przez naszych Klientów.


Staramy się by nasza odpowiedź na potrzeby Klienta była zawsze kompleksowa i satysfakcjonująca.


Nasza firma składa się z najlepszych fachowców z różnych branż i dzięki ich doświadczeniu oraz wiedzy staliśmy się najlepszą wyszukiwarką biznesową, która pozwala na budowanie stałych i stabilnych relacji pomiędzy odbiorcami.

kalejdoskopfirm skuteczna reklama w internecie